3 AYDA 3'ÜNCÜ KAZADA YARALANDI

Sıva ustası, 41 yaşındaki Hüseyin Eryılmaz, 3 ay içerisinde geçirdiği üçüncü kazada sağ yanına devrilerek 50 metre sürüklenen otomobilden sağ çıktı.

3 AYDA 3'ÜNCÜ KAZADA YARALANDI
Merkez Kocasinan İlçesi Argıncık semtinde oturan Hüseyin Eryılmaz, Mimsin’de yapımı süren inşaata 38 ZN 796 plakalı otomobiliyle gitmek istedi. Eryılmaz, Kayseri-Malatya yolu Mimsin Kavşağı’nda arkadan bir kamyonun çarpması sonucu direksiyon kontrolünü yitirdi. Sağ yanına yatan otomobil, 50 metre kadar sürüklendikten sonra bir ağaca çarparak durdu. Kamyon sürücüsü durmayarak kaçtı. Otomobilinden çıkarılan Hüseyin Eryılmaz, 112 Acil Servis ekibi tarafından Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan Eryılmaz’ın sol elinde ve belinde ezilme olduğu belirtildi.

Sıva ustası Eryılmaz'ın, geçenr 21 Temmuz’da Argıncık’ta kaza geçirerek sağ omuzundan yaralandığı belirtildi. Bu kazadan sonra tedavisi tamamlanan Eryılmaz, 26 Temmuz’da ise inşaata kurulan iskele üzerinde sıva yaparken 6'ncı kattan 5'inci kata düşünceve sağ bacağından yaralanmıştı.

Yakınları 3 ay içerisinde geçirdiği 3 kazadan kurtulan Eryılmaz’ı Allah'ın koruduğunu belirterek, kendisine ‘Demir Adam’ diye espiri yaptı. 
Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2014, 12:49

ALİ TÜRKASLAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310