banner257

Bakın Hırsız Ne Çaldı?

Kayseri’de girdiği bina içerisinden kalorifer peteği çalan hırsız güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Bakın Hırsız Ne Çaldı?

Olay Kocasinan ilçesi Seyrani mahallesinde 10 katlı apartmanda meydana geldi. Kimliği belirsiz hırsız bir daireden söktüğü kalorifer peteğini alarak kaçmaya çalıştı. Apartman kapısının şifreli olması nedeniyle bir süre zorlanan şüpheli hırsız, daha sonra çaldığı kalorifer peteği ile kayıplara karıştı. Yaşanan hırsızlık anı bina güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı. (1HA)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert
Mert - 1 ay Önce

Şu ülkenin geldiği duruma bir bakarmısnız. Dünyada bu durum görülmüş değil. İnsanlar aç borç batağında işsiz gelecekleri karanlıkta. Bir tek kişiye iman etmişler. Daha doğrusu İmanı’nı bir kişiye teslim etmişler. Türk TV kanallarında O bir tek kişiyi koruyup kollamak için adeta hepsi birden seferber olmuşlar. Ona Rab gibi tapmışlar oldukları için günahını, hatasını yanlışınıda örtbaz yapmak için adeta hepsi birden bir koro halinde 85 milyon insanı kandırmak için yola düşmüşler. Ne kadar bir büyük İlahmış ki meğer taptıkları Recep Tayyip Erdoğan, ona tapmakta kusur etmeyerek her akşam ahlaksızca, hayasız ve onursuz seviyesiz bir duruş sergileyerek Türk TV kanallarında her biri boy gösteriyor. Hepsi bir tek adam için, onun tüm yanlışlarını yalanlarını örtmek için emek harcayan münafıklar ülkemizin dört bir yanına sarmış, vicdanlarda hasar bırakacak kadar kan emici bu yarasa tipikler, öldürücü bir virüs gibiler. Oruç Namaz sizin neyinize? Kul hakkı yiyenlere destek olup, onlara savunup bekçiliğini yapan İslam hainleri. ALLAH SİZİN BELANIZI VERSİN.

SIRADAKİ HABER

banner340