banner257

Cesetleri Bulunan Çiftin Zanlıları Adliyeye Sevk Edildi

Kayseri'de 19 Mayıs tarihinden bu yana aranan çiftin cesedi, tandırda üzerlerine beton dökülü halde bulundu. Çifti öldürdüğü iddia edilen kardeşi Yusuf Turhan, eşi ve çocuğu adli tıp kurumunda kontolünün ardından adliyeye sevk edildi.

Cesetleri Bulunan Çiftin Zanlıları Adliyeye Sevk Edildi

Kayseri Kocasinan ilçesine bağlı Emmiler Mahallesi'nde 19 Mayıs tarihinden kaybolan Mehmet Turan ve Firdevs Öztürk tandırda üzerilerine beton dökülü halde bulundu. Mehmet Turan ve Firdevs Öztürk'ün katili olduğu iddia edilen Yusuf Turhan, eşi ve oğlu adli tıp kontolünün ardından adliye sevk edildi. Adli Tıp önünde polis ekipleri yoğun güvenlik önlemleri alırken maktulün yakınları da orada bulundu.

"DAYIMA KIYDIN YENGEMDEN NE İSTEDİN?"

Mehmet Turan ve Katil Yusuf Turan'ın yeğeni Mehmet Karakuş Adli Tıp Kurumu'nun önünde ağlayarak: "Bu kansız Yusuf Dayım beni nereye gitse şahit olarak götürdü. Demek ki kendi yapmış. Allah belasını vesin. En büyük cezayı alsın. Dayıma kıydın yengemden ne istedin?"

"YAPMADIĞIM SUÇUN NEYİNİ SÖYLEYEYİM"

Adli Tıptaki işlemlerinin ardından polis aracına götürülen katil zanlısı yeğen gazetecilerin sorularına: "Yapmadığım suçun neyini söyleyeyim, yapmadığım bir şey için neden pişman olayım?" şeklinde yanıt verdi. Katil zanlıları, adli tıp kurumunda yapılan kontrollerin ardından adliyeye sevk edildi.(BGC)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER