banner257

Denetimlerde 4 Araç Men Edildi

Kayseri’de polis ekiplerinin oto hırsızlığı suçlarıyla mücadele kapsamında gerçekleştirdiği çalışmalarda motosiklet ve araçlar üzerinde denetim gerçekleştirildi. Eksiği bulunan sürücülere toplam 43 bin 25 lira para cezası kesilirken 4 araç da trafikten men edildi.

Denetimlerde 4 Araç Men Edildi

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince ‘Oto Hırsızlığı, Motosiklet Hırsızlığı’ suçları ile mücadele kapsamında “çalıntı, trafikten çekme belgeli, hurdaya ayrılmış, plakasız ve şüpheli gibi araçların bulunması, suça karışan şahısların yakalanması amacıyla denetim yapıldı.

Kuş grubu otomobil, sepetli veya sonradan römork ilave edilerek maksadı haricinde kullanılan motosikletler kontrol edildi. Bu kapsamda 71 motosikletin, 80 aracın, 162 şahsın sorgusu yapıldı. 4 adet araç ise trafikten men edildi. Ayrıca eksik ya da kusurlu bulunan araç sürücülerine ise toplam 43 bin 25 lira para cezası uygulandı. 1 yabancı uyruklu şahıs ise kimliksiz olduğu için Göç İdaresi’ne teslim edildi. (1HA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner340