ESKİ SEVGİLİ CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Uzun zamandır kayıp olan bir çocuk annesi Sevil Kutlu’ya ulaşamayan ailesi Müge Anlı’dan yardım istemişti. Dosyayı inceleyen Anlı ve ekibinin gözleri şüpheli cevaplar veren eski sevgilisine çevrildi. Kayseri emniyet müdürlüğünce gözaltına alınan eski sevgili Yakup Karanfil bugün cinayeti itiraf etti.

ESKİ SEVGİLİ CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Yaklaşık 2 yıldır kendisinden haber alınamayan Sevil Kutlu (24) için telaşlanan ailesi ve eski eşi ATV gündüz kuşağında Tatlı Sert programının sunucusu Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı’dan yardım istemişti.

Dosyayı uzun zamandır inceleyen Anlı o sevgilinin canlı yayın esnasında Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Cinayet Büro Amirliğince, Sevil Kutlu’nun davasını araştıran ekip tarafından gözaltına alındığını kamuoyuna duyurmuştu.

14.06.2022 Salı gününden itibaren sorgusu süren Yakup Karanfil ifadesinde, Sevil Kutlu'yu öldürüp gömdüğünü, bir süre sonra gömdüğü yerden çıkararak Kayseri’nin İncesu ilçesine bağlı Tahirinli Mahallesi yakınlarında bulunan vadiye ‘yırtıcı hayvanların yok etsin diye doğaya bıraktım’ diyerek cinayeti itiraf etti. Karanfil’in cinayeti itiraf etmesinin ardınca olay yeri inceleme ekipleri İncesu’da geniş bir çalışma başlattı. Tahirinli bölgesinde ki çalışma’da insan bedenine ait çene, omurilik, diz kemikleri bulundu. Kemikler alınarak araştırılması ve incelenmesi için emniyete götürüldü.
HABER: ŞEYDA CÜCER

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2022, 19:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER