banner257

Kardeşini Bıçaklayan Kişiyi Tabancayla Vurdu

Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde yolcu kapma yüzünden çıkan tartışmada 1 kişi bıçakla, 1 kişi de tabancayla vurularak yaralandı. Tartışma büyüyünce E.T. bıçakla A.Ş’yi baldırından bıçakladı. Bu arada, kardeşinin bıçaklandığını öğrenen O.Ş. de olay yerine gelerek tabancayla ateş etti ve Ö.K'yi sol ayağından yaraladı.

Kardeşini Bıçaklayan Kişiyi Tabancayla Vurdu

Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde yolcu kapma yüzünden çıkan tartışmada 1 kişi bıçakla, 1 kişi de tabancayla vurularak yaralandı.

Olay, Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde otobüs firmalarının bulunduğu alanda meydana geldi. Bir otobüs firmasının görevlisi olan A.Ş. ve M.Ş.Ş. adlı kardeşlerle, rakip otobüs firmasının görevlileri Ö.K. ve E.T. arasında, Sivas’a yolcu taşıma yüzünden tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine E.T. bıçakla A.Ş’yi baldırından bıçakladı.

Bu arada, kardeşinin bıçaklandığını öğrenen O.Ş. de olay yerine gelerek tabancayla ateş etti ve Ö.K'yi sol ayağından yaraladı. O.Ş, elindeki tabancayla terminalin bahçesine çıktığı anda polisler etrafını etkisiz hale getirdiler. Gözaltına alınan O.Ş. emniyete götürüldü. Yaralılar ise olay yerine gelen ambulanslarla farklı hastanelere kaldırıldı. Tedavileri yapılan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.


Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2015, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner267