banner257

Kayseri’nin Güven Timleri Göz Açtırmıyor

Kayseri’de Güven Timleri tarafından 1 hafta içerisinde yapılan uygulama ve denetlemelerde 3 bin 277 kişi ve 792 araç sorgulandı.

Kayseri’nin Güven Timleri Göz Açtırmıyor

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Güven Timleri Büro Amirliği’ne bağlı devriye ekipleri 25-31 Temmuz tarihleri arasında 13 ayrı noktada uygulama ve denetleme yaptı. Yapılan denetlemelerde 3 bin 257 kişi ve 729 araç sorgulanırken, kaybolan 3 çocuk da ailesine teslim edildi.

Bıçakla tehdit konusunun failleri olan çocuk şahıslar suç aletiyle birlikte yakalandı, iş ve işlemleri için Çocuk Şube müdürlüğüne gönderildi. Ayrıca, 1 adet kaybolan cüzdan sahibine ulaşılarak teslim edilmiş, 65 şahsa kabahatler kanunun ilgili maddeleri gereği idari işlem yapılmış, aranması olan 11 kişi yakalanarak ilgili birimlere teslim edildi, 9 şahsa uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak suçundan işlem yapıldı, 5 sürücü ve araca trafik ekibi ile müşterek olarak ilgili maddelerce işlem yapılmış ve sorumluluk bölgeleri devriye güzergahlarında toplamda 38 vatandaş ihbarı değerlendirilmiş olup herhangi bir olumsuzluğa rastlanmadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER