banner257

KUYUMCUYU BIÇAKLAYAN BAKIN KİM ÇIKTI!

Kayseri’de kuyumcu Fatih N.’yi boğazından bıçaklayarak kaçan kişinin Onur Adıgüzel olduğu belirlendi. Onur Adıgüzel’in Yeniden Refah partisi Melikgazi İlçe Başkanı Orhan Adıgüzel’in oğlu olduğu ve maddi durumunun iyi olduğu belirtildi. Onur Adıgüzel’in birkaç şirketi olduğu da belirtildi.

KUYUMCUYU BIÇAKLAYAN BAKIN KİM ÇIKTI!

Bıçaklama olayı Cumhuriyet Mahallesi Nazmi Tokar Caddesindeki bir kuyumcuda meydana gelmişti. Kuyumcu Fatih N.’nin dükkanına giren Onur Adıgüzel, bir anda Fatih N.’yi boğazından bıçaklayarak ve ziynet eşyası bilezikleri alarak olay yerinden çakmıştı.

Olaydan sonra Onur Adıgüzel polisin titiz çalışması sonucu saklandığı yerde yakalanarak gözaltına alındı ve tutuklanarak cezaevine gönderildi. Öte yandan boynundan yaralanan kuyumcu Fatih N.’nin Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ndeki tedavisi halen devam ediyor.

Diğer yandan olayı gerçekleştiren Onur Adıgüzel’in Yeniden Refah Partisi Melikgazi İlçe Başkanı Orhan Adıgüzel’in oğlu olduğu ortaya çıktı. Konu ile ilgili Kayseri Yerel Haber’e özel açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi İl başkanı Önder Narin, “Şu anda Orhan Adıgüzel ile birlikteyiz ve toplantı halindeyiz. Görevden alınıp almayacağımızı istişare ediyoruz.

Orhan Adıgüzel sevilen ve dürüst bir kişi. Oğlu Onur Adıgüzel’de sessiz ve saygılı bir çocuktu. Maddi anlamda hiçbir sıkıntısı olmayan bir aile. Onur Adıgüzel’in 3-4 tane işletmesi var. Sessiz bir çocuk neden böyle bir şey yaptığını anlamadık. Babası Orhan Adıgüzel perişan durumda. Babası da şaşkın. Ama babası bu durumun peşini bırakmayacağını söyledi. Oğlu Onur Adıgüzel’in kafasını karıştıranların olduğunu ve birilerinin bu duruma sürüklediğini düşünüyor. Para için asla yapmayacak birisidir.”dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2022, 19:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cafer Demirkaya
Cafer Demirkaya - 3 ay Önce

Maddi durumu iyi olan birisi bir ay önce hasçelık fab neden çalışır

.......
....... - 2 ay Önce

Bence parti baskaninda bu açıklama üzerine pasifligi ve liderlik vasfı olmadığı için istifa etmesi gerekir

Ekrem capar
Ekrem capar - 2 ay Önce

Bence parti il başkanıbu açıklama ile zanlıya sahip çıkmıştır derhal istifa etmeli

denizmusa216@gmail.com
denizmusa216@gmail.com - 2 ay Önce

Parti il başkanı yaptığı bu açıklamayla zanlıya sahip çıkmıştır kuyumcuları hedef haline getiren bu insan derhal istifa etmeli

SIRADAKİ HABER

banner340