banner257

MEMURUN ÖLDÜRÜLME SEBEBİ NAMUS MU?

Melikgazi Belediyesi’nde memur olarak çalışan 52 yaşındaki Ahmet Urs’u odasında tabancayla ateş ederek öldürdüğü ileri sürülen 51 yaşındaki G.B. polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.Ancak ilginç bir iddia ortaya atıldı. Cinayet zanlısı olarak gözaltına alınan G.B’nin emniyetteki ifadesinde, cinayeti namus nedeniyle işlediğini itiraf ettiği belirtildi. Sağlık kontrolü için Adli Tıp Kurumu’na getirilen katil zanlısı, adliyeye sevk edildi.

MEMURUN ÖLDÜRÜLME SEBEBİ NAMUS MU?

Melikgazi Belediyesi’nde memur olarak çalışan 52 yaşındaki Ahmet Urs’u odasında tabancayla ateş ederek öldürdüğü ileri sürülen 51 yaşındaki G.B. polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.Ancak ilginç bir iddia ortaya atıldı. Cinayet zanlısı olarak gözaltına alınan G.B’nin emniyetteki ifadesinde, cinayeti namus nedeniyle işlediğini itiraf ettiği öğrenildi. Sağlık kontrolü için Adli Tıp Kurumu’na getirilen katil zanlısı, adliyeye sevk edildi.

Ölçü ve Tartı Aletleri Kontrol Memuru Ahmet Urs, 5 Ocak 2015 Pazartesi günü Melikgazi Belediyesi Nikah Salonu’nun yanındaki odasına gelen bir kişi tarafından tabancayla vurulmuştu. Ağır yaralanan Urs, ambulansla özel Acıbadem Kayseri Hastanesi’ne kaldırıldı. İlk müdahalesinin ardından Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edilen Urs, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirmişti.

Olayın ardından geniş çaplı araştırma başlatan Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro polisleri, Melikgazi Belediyesi’nde şoför olarak çalıştıktan sonra geçen yıl emekli olan G.B’yi yakaladı.

Cinayet zanlısı olarak gözaltına alınan G.B’nin emniyetteki ifadesinde, cinayeti namus nedeniyle işlediğini itiraf ettiği öğrenildi. Sağlık kontrolü için Adli Tıp Kurumu’na getirilen katil zanlısı, adliyeye sevk edildi.Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2015, 18:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner267