banner257

Polisten Kumar Operasyonu, 70 Bin Lira Ceza

Kayseri’de polis ekiplerince umuma açık işyerlerinde kumar oynayan ve oynatan kişilere yönelik yapılan operasyonda, 9 kumar olayına işlem yapıldı. 13 şüpheli adli makamlara sevk edilirken, 38 kişiye 69 bin 62 lira para cezası uygulandı. Ayrıca oyun masalarından ele geçirilen toplam bin 880 lira, Kabahatler Kanunu gereğince Mülkiyeti Kamuya geçirilmesi için ilgili birimlere teslim edildi.

Polisten Kumar Operasyonu, 70 Bin Lira Ceza
Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekiplerince kent genelinde umuma açık işyerlerinde kumar oynayan ve oynatan kişilerle ilgili yapılan çalışmalar neticesinde Yıldızevler, Sahabiye, Gevher Nesibe, Zincidere, Mithatpaşa ve Cumhuriyet Mahallesine operasyon düzenlendi.
Operasyon kapsamında iş yerlerinde ‘Kumar Oynanması İçin Yer Ve İmkan Sağlama’ suçundan 13 kişiye adli işlem yapılırken, toplamda 9 kumar olayında 38 kişiye de 69 bin 62 lira para cezası uygulandı. Oyun masalarından elde edilen bin 880 lira ise mülkiyeti kamuya geçirilmek üzere ilgili birimlere teslim edildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2022, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER