ŞÜPHELİ KAYSERİ’DE GÖZALTINA ALINDI

Uzun zamandır kayıp olan bir çocuk annesi Sevil Kutlu’ya ulaşamayan ailesi Müge Anlı’dan yardım istemişti. Dosyayı inceleyen Anlı ve ekibinin gözleri şüpheli cevaplar veren asker sevgilisine çevrildi. Kayseri emniyet müdürlüğünce gözaltına alınan sevgili Y.K için Müge Anlı Kayseri Emniyetine teşekkürlerini dile getirdi.

ŞÜPHELİ KAYSERİ’DE GÖZALTINA ALINDI

Yaklaşık 2 yıldır kendisinden haber alınamayan Sevil Kutlu (24) için telaşlanan ailesi ve eski eşi ATV gündüz kuşağında Tatlı Sert programının sunucusu araştırmacı Gazeteci Müge Anlı’dan yardım istemişti.

Dosyayı uzun zamandır inceleyen Anlı o sevgilinin canlı yayın esnasında göaltına alındığını kamuoyuna duyurdu. Anlı yaptıklan çalışmalar nedeniyle Kayseri Emniyeti'ne teşekkürlerini şu sözlerle dile getirdi. “Kayseri Asayiş şube müdürlüğü cinayet büro amirliğine bünyesinde Sevil Kutlu kaybıyla ilgili özel bir ekip kurulmuş. Bu alkışlar Kayseri Asayiş şube müdürlüğü cinayet büro amirliğine gitsin, yayınımızı izleyip bize verdiği ifadeler ile, asıl sorguda verdiği ifadeler uyuşmayınca alınmış, Kayseri Emniyetine yayını izleyip takip ettikleri için, böyle bir ekip kurdukları için ve bizim başımızı yere eğdirmedikleri için çok teşekkür ediyoruz” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2022, 23:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER