Milletvekili Akar: “Esnaf ve Emeklilere Borcumuz Baki’’ Milletvekili Akar: “Esnaf ve Emeklilere Borcumuz Baki’’

Cumartesi akşamı kıranardı mahalle halkı ile beraber neşe için de sohbet ettiklerini belirten belediye başkanı Dr.Mustafa PALANCIOĞLU Kıranardı yeşillikleri için de meyve bahçeleri ile donatılmış bir sayfiye yeridir. Yaz aylarında nüfusu iki kat artmaktadır. Kıranardı kent ormanı ile mesire yeri cazibesi olan Kıranardı kayserimize ayrı bir değer katmaktadır. Sabah erken saatlerde başlayan genel temizlik asfalt ve kaldırım yenileme çalışmamız akşam üstü eğlence ve müzik konseri ile etkinliğimiz son buldu.

Kıranardı mahalle halkı ile sohbet ettik çocuklara pamuk şekeri, dondurma, patlamış mısır ikram ettik, ekmek arası tantuni ve ayran ile devam eden ikramlarımız ile Kıranardı’lılar bizleri bağırlarına bastılar. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Bu yaz günlerinde serin ve esintili bir akşam günü gönüllerince eğlendiler dedi.


Mahalle buluşmalarımız Küçükbürüngüz ve Subaşı Mahalle halkı ile devam edeceğini ifade eden Başkan Dr. Mustafa PALANCIOĞLU,barış bereberlik ve kardeşliği amaç eden mahalle buluşmalarının son derece isabetli bir etkinlik olduğunu sözlerine ekledi.