Terörle Mücadele Ekiplerinden Şafak Operasyonu: 8 Gözaltı Terörle Mücadele Ekiplerinden Şafak Operasyonu: 8 Gözaltı

Beşiktaş Kulübü’nün Kayserili Asbaşkanı Serhan Çetinsaya’nın, Beşiktaş'ın Sergio Ramos ve Anderson Talisca transferlerinden vazgeçmesini kabul etmeyerek, istifa kararı aldığı haberleri Serhat Çetinsaya ile konuyu haberleştiren Gazeteci Azim Deniz’i karşı karşıya getirdi. Gazeteci Azim Deniz, Çetinsaya’nın sosyal medya üzerinden, özel mesajla kendisine hakaret ederek, tehdit ettiği gerekçesiyle Cumhuriyet Savcılığı’na başvuruda bulundu.

64e51cf74e3fe11f18ea62b3

Gazeteci Azim Deniz sosyal medya hesabı üzerinden Beşiktaş Asbaşkanı Serhan Çetinsaya ile aralarında geçen olayla ilgili açıklama yaptı. Gazeteci Deniz açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

 “Biraz önce Serhan Çetinsaya mesaj atarak, bir daha haklarında haber yapmamam hususunda ahlaklı namuslu bir aile çocuğunun yapmayacağı ve ağza alınmayacak şekilde küfürlerde bulunarak beni tehdit etti. Evli midir bilmiyorum. Ancak ben o şekilde kendisine cevap vermeyeceğim. Ailesinin yetişme ortamından kaynaklanıyordur. Ayrıca mesajlı tehdidinde 20 Milyon  @GalatasaraySK taraftarlarına kafa tuttuğunu söyleyerek sen kimsin ki demiş.’’

azim-deniz-mesaj-son_1692783362_vPxAsZ

Gazeteci Azim Deniz’in daha önce de Serhan Çetinsaya’nın sahibi olduğu alışveriş merkezindeki kaçak yapı ile ilgili haberler sonrasında  üç kez, tehdit ve hakaret iddiasıyla Cumhuriyet Savcılığı’na Serhan Çetinsaya ile ilgili şikayette bulunduğu öğrenildi.