banner257

CHP NEREDE?

CHP NEREDE?

Kayserispor’un olağanüstü genel kurulu Kadir Has Spor  ve Kongre merkezi   Erciyes salonunda yapıldı. Başkanlığa yeniden Dr.Erol Bedir seçildi.

İlin Valisi Şehmus Günaydın, AK Parti Kayseri Milletvekilleri Mehmet Özhaseki, Taner Yıldız, İsmail Tamer,MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy,AK Parti Büyükşehir Belediye Başkanı  Memduh Büyükkılıç,AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu,MHP İl Başkanı Serkan Tok ve çok sayıda protokol mensubu 300 üye katılırken,CHP’den kimse yoktu? Kayserispor’u AK Parti,MHP sahiplenirken CHP’li Vekil Çetin Arık’ın neden sahiplenmemesi merak konusu oldu.Kapalı Kale Taraftar  Derneği ve sarı kırmızılı külübe gönül verenlerin katıldığı genelkurulda divan  başkanlığını, AK Parti milletvekili İsmail Tamer, divan üyeliklerini gazeteci Oktay Ensari ve Arif Güder isimli üye yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi açısından Kayseri’de acı bir tablo var?

Nedir bu acı tablo;

CHP’nin Kayseri Milletvekili ve örgütleri son yıllarda, adeta tüm gelişmelere,dönüşmelere duyarsız kalmakta, bir türlü bu kentin temel sorunlarına çözüm önerileri sunamamaktadır? Daha öncesinde de bir yazımda CHP’nin Milletvekilini bu konulara katkı sunamadığını gündeme taşımış, Kayseri kamuoyuna aktarmıştım!

Bu kentin,sanayisinde,ticaretinde,ekonomisinde,sporunda kısacası hiçbir faaliyet alanında etkisi, katkısı olmayan ve çözüm önerileri sunmayan bir CHP yönetimi var? Sözüm;CHP’nin kurumsal kimliğine değil, Kayseri temsilcisi Milletvekili,il ve ilçe yönetimlerine? 'Sayın beyler,hanımlar.Var olmanız yetmiyor? Bu şehrin sorunlarına odaklı,duyarlı olmasanız,orada olup olmamanız da çok önemli değildir?

Aslında yazacak çok şey varda,’anlayana sivrisinek saz,anlamayana davul zurna az’???

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 8 ay Önce

Yillardir meclisi takip ederim, henuz CHP'nin ya da diger muhalif partilerin hicbir onerisinin kabul edildigini gormedim. Yazinizda CHP hicbir oneri sunmuyor, yonetime katilmiyor diye elestiriyorsunuz, muhalif oldugu baska yerlerde bir tek onerisi kabul edilmis mi ki bu elestiriyi yapiyorsunuz?

banner289