banner257

“Değere Değer Kat” eTwinning Projesi Tamamlandı

Kayseri’de Şehit Aziz Özkan ve Şükrü Başyazıcıoğlu Ortaokulunun ortak yaptığı, Değere Değer Kat eTwinning Projesi Tamamlandı.

“Değere Değer Kat” eTwinning Projesi Tamamlandı

Değere Değer KateTwinning Projesi Tamamlandı. Şehit Aziz Özkan ve Şükrü Başyazıcıoğlu Ortaokulunun ortak projesi bir kendinden söz ettirdi.

Yapılan proje hakkında şu bilgiler verildi: “ Kayseri'den, Şehit Aziz Özkan Ortaokulu ve Şükrü Başyazıcıoğlu Ortaokulunun ortak olduğu Değere Değer Kat projemizin sonuna geldik.Kasım ayından bu yana devam eden projemizde, geleceğin teminatı olan çocuklar için, insani değerlere karşı duyarlılık kazandırarak, çocuklarda farkındalık oluşturmayı amaçladık.

Bu amaç doğrultusunda işin içerisine teknolojiyi kattık. Yaptığımız tüm etkinliklerde web 2.0 araçlarından yararlandık. Bu sayede öğrencilerimiz işbirlikli çalışmalarda sorumluluk alarak, farklı bakış açıları kazandılar. Öğrencilerimizin temel değerleri içselleştirerek kalıcı izli öğrenmelerine katkı sağladık.

Öğrencilerimiz, farklı kültürdeki öğrencilerle etkileşimde bulunarak; iletişim becerileri gelişmiş, kendisini daha iyi ifade edebilen bireyler olma yolunda ilerlediler.”denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner306