KAMU İHALE KANUNU EĞİTİMİ

Kayseri Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB), kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik “Kamu İhale Kanunu Eğitimi’ne ev sahipliği yaptı.

KAMU İHALE KANUNU EĞİTİMİ
YİKOB koordinasyonunda gerçekleştirilen eğitime, ilimizden Büyükşehir Belediyesi, ilçe Kaymakamlıkları ve Belediyeleri, Üniversiteler, KASKİ Genel Müdürlüğü, Kayseri Defterdarlığı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü personelleri ile Kırşehir, Sivas, Yozgat, Niğde ve Nevşehir’den kamu kurum ve kuruluşları çalışanları katıldı.

Kamu ihale Kurumu Eğitim Dairesi Başkanlığında görevli Grup Başkanı Nazım Kutlu, Kurum Müşaviri Kadir Şimşek ve Birim Şefi Kürşat Ersoy, 6552 sayılı İş Kanununun bazı maddeleri ile 4734 sayılı Kamu ihale Kanununda ve 4735 sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanununda yapılan değişiklikler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

İki gün süren eğitimde söz konusu kanunlarda yapılan değişiklikler ve bu değişikliklerin uygulamada neleri getireceği tartışılırken, katılımcıların uygulamaya ilişkin sorularına da eğitimciler tarafından cevaplar verildi.
 
Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 11:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner312

banner296