Belediye Personelinin Maaş Promosyonu İhalesi Olumlu Sonuçlanmadı

Hizmet İş Sendikası Kayseri Şube Başkanlığına bağlı şirketlerde ortalama 9 bin personele maaş promosyonu için ihale yapıldı. İhalede en yüksek rakamı Yapı Kredi Bankası 15 bin 500 lira olarak verdi.

Belediye Personelinin Maaş Promosyonu İhalesi Olumlu Sonuçlanmadı

Hizmet İş Sendikası Kayseri Şube Başkanlığı maaş promosyonu ihalesi yapılacağını açıklamıştı. Kayseri Büyükşehir Belediyesi (tüm şirketler), KASKİ Personel A.Ş., Melikgazi Belediyesi, Kocasinan Belediyesi ve Talas Belediyesi şirketlerinde çalışan personellere maaş promosyonu için ihale yapıldı. İhaleye 5 banka katılırken en yüksek teklifi 15 bin 500 lira ile Yapı Kredi Bankası verdi. İhalede teklifi arttıran olmazken oturumu yürüten Serdar Öztürk, bu rakamı değerlendireceklerini ve bankalarla yeniden görüşme sağlanacağını söyledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
m.fatih
m.fatih - 2 hafta Önce

Benim tahminimce bankalar kendi aralarında anlaşmaya gitmiş. yoksa bu saçma sapan fiyatları vermeleri akıl işi değil başta büyükşehir belediyemiz olmak üzere ve orda bizleri temsil eden başkanlarımız elinden geleni yapacaklarından şahsım adına şüphem yok. hakkımızda hayırlısını olmasını diliyorum.

Çalışan işciyim emekciyim
Çalışan işciyim emekciyim - 2 hafta Önce

15 500 TL nedir arkadaş küçük belediyeler bile 30 bin TL istiyorken 9 bin işçiye 15 500 neki sayın başkan en az 30 bin encok 40 bin verilmeli koskoca büyükşehir az az az nedir 15 bin TL yakışmadı Kayseri büyükşehir belediyesi çalışanlara bu verilen miktar yıllarca işçinin sırtından milyarlarca para kazanan bankalar!

Ali
Ali - 2 hafta Önce

Resmen dalga geçiyorlar bizimle

SIRADAKİ HABER