banner257

Market Fiyatlarına Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Açıklama

Erdoğan, market fiyatlarındaki artış konusunda, "Bu noktada kontroller çok daha farklı uygulamalarla devam edecek. Para cezasının dışında atılacak adımları da masaya yatırırız" açıklamasında bulundu.

Market Fiyatlarına Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Açıklama

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar dönüşünde gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Erdoğan, gazetecilerin market fiyatlarındaki artış ile ilgili sorduğu, “Artık daha sert tedbirler gelir mi?” sorusunu yanıtladı. Erdoğan, “Bu noktada kontroller çok daha farklı uygulamalarla devam edecek” dedi.

‘PARA CEZASI DEMEK Kİ BUNLARI ISLAH ETMİYOR’

Erdoğan şunları söyledi; “Biz hukuk devletiyiz. Soruşturmalar neticesinde gerekli adımları attık, atarız. Hazine Maliye ve Ticaret Bakanlıklarımız hassasiyetle takip ediyor. Bu noktada kontroller çok daha farklı uygulamalarla devam edecek.

Çünkü para cezası demek ki bunları ıslah etmiyor. Para cezasının dışında atılacak adımları da ilk Kabine Toplantımızda inşallah masaya yatırırız ve oradan da bunların üzerine ayrıca gideriz. Değişik öneriler var. Bütün mesele yaptırımın çok daha ağır olması. Bu bunlara ürkütücü gelebilir. Bunu halletmek lazım.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim kumaş
İbrahim kumaş - 1 hafta Önce

Buda seçim vadi olacak. İnanmiyorum. Kiralar artıyor bunlarında çaresine bakılsın neden biz yurtdışından gelen Rus alman gibi kendi ulkemzde rahat yaşama hakkimz yokmu. Elin insanı gelip burda ev sahibi oluyor bızde murat gilin damından atlasak vergi isterle

Erdinç baysal
Erdinç baysal - 1 hafta Önce

Bunarketlere para cezası deyil kapatacak 2ay

SIRADAKİ HABER