Sedat Kılınç, İsyan Etti!

Kayseri'nin önemli inşaat firması olan Sedat Kılınç İnşaat sahibi Sedat Kılınç, Ak Parti hükümetini sert bir dille eleştirdi. Kılınç’ın bu çıkışının Cumhur İttifakına zarar vereceği ifade edildi.

Sedat Kılınç, İsyan Etti!

Sedat Kılınç İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Kılınç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yönlendirmesiyle faiz indirimine gidilmesi tepkileri de beraberinde getirdi. Açıklana faiz oranı ile ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Kılınç, Ak Parti hükümete sert ifadeler kullandı. Sedat Kılınç, "Zamansız ve yersiz yapılan faiz indirimleri ülkedeki yüksek olan enflasyonu daha da artıracak. Dar gelirli ve orta vadeli vatandaşların yaşam hakkını elinden alacak. Sonuçta ülkemiz daha da fakirleşecek. Artık yeter, sabrı kalmadı milletin. Ekonomi bu şekilde yönetilemez." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2021, 21:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Jale Ahıskalı
Jale Ahıskalı - 3 hafta Önce

GÖZLERİM YAŞARDI VAH VAH

kazım baldan
kazım baldan - 3 hafta Önce

madem ekonomi bu şekilde yönetilmez, hükümet ortağı olan ve ekonominin bu hale gelmesinden sorumlu olan partinden meclis üyeliğinden istifa et. bugüne kadar mecliste kaç karara itirazın var onu söyle.

SIRADAKİ HABER

banner289