banner257

2018 yılı Kentsel Dönüşümde Planlama ve Koordinasyon Toplantısı

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 2018 yılı içerisinde Küçükali, Kazımkarabekir ve Anbar Semtlerinde devam eden KENTSEL DÖNÜŞÜM çalışmalarında bütünlük sağlanması amacı ile KASKİ, KÇETAŞ, KAYSERİGAZ ve TÜRKTELEKOM ile gerçekleştirilecek olan yatırımların planlaması için yapılan toplantı da yatırımların uygulama takviminin belirlendiğini söyledi.

2018 yılı Kentsel Dönüşümde  Planlama ve Koordinasyon Toplantısı

Kayseri merkez yerleşiminde nüfusunun % 50’sinden fazlasının sadece Melikgazi de yerleştiğini ancak mesai ve hafta sonları bu nüfusun daha da arttığını hatırlatan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç “Belediyemiz ile yatırımcı diğer kurumlar ile yapılan toplantıda 2018 yılı Melikgazi Belediyesi Kentsel Dönüşümde ortak ve koordineli çalışma ile planlanması gündemi oluşturmuştur. Kentsel Dönüşüm için 39 blok ve 5494 dairenin yapımı devam etmektedir. Tüm bu birimlerin düzenli, ortak ve planlı bir çalışma yapabilmesi için toplantı düzenleyerek görev dağılımı gerçekleştirdik dedi.

Melikgazi Belediyesinin örnek ve referans

Bu toplantıda çalışma planı oluşturularak çalışma takvimi yapıldığını ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, örnek ve referans belediye olunmasında en büyük etkenin iyi bir planlanma ile mali kaynakların israfsız kullanımı olduğunu, bu açıdan 2018 yılı KENTSEL DÖNÜŞÜM çalışmaları için toplantı düzenlediklerini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310