banner257

"3 Çocuk Yaptık Telefona Bakacak Halimiz Kalmadı"

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Bakan Özhaseki'nin oğlu Enes arasında geçen diyalog herkesi güldürdü. "Telefonuma neden çıkmadın?" diye soran Erdoğan, aldığı cevap karşısında uzun süre güldü.

"3 Çocuk Yaptık Telefona Bakacak Halimiz Kalmadı"

Kayseri'de, 1. Komando Tugayı'nda önceki gün iftara katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, daha sonra beraberindekilerle birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin bağına gitti. Burada karşılama sırasında Erdoğan ile Bakan Özhaseki'nin oğlu Enes arasında güldüren diyaloglar yaşandı.

Makam aracından inen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Bakan Özhaseki oğlu Enes'i işaret ederek, 'Telefonunuza çıkmayan delikanlı bu efendim' dedi. Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, esprili bir şekilde Enes Özhaseki'ye, 'Niye çıkmadın telefonuma" diye sordu. Enes Özhaseki de bu soruya, 'Vallahi, reisim dediğinizi dinledik, 3 çocuk yaptık, telefona bakacak halimiz kalmadı' yanıtını verince hem Cumhurbaşkanı hem de çevredekiler uzun süre kahkaha attı. Bu sırada Bakan Özhaseki'nin, 'Bizim ekip hep burada' demesi de dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yapılan sahurdan sonra Erkilet Havalimanı'na geçti ve İstanbul’a uğurlandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310