banner257

38 TOGG Siparişi Verildi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, bugün banttan indirilen yerli otomobil TOGG’dan 38 aracı satışa sunulur sunulmaz Kayseri’ye kazandıracaklarını söyledi.

38 TOGG Siparişi Verildi

Meydanda yapılan Cumhuriyet Bayramı kutlamaları sonrası gazetecilerin sorusunu yanıtlayan Başkan Büyükkılıç, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘Türkiye yüzyılı’ vizyon belgesini, geniş katılımlı bir toplantıyla yapıldığını hatırlatarak, “Müjdeleri Sayın Cumhurbaşkanımız millete sundu. Gerçekten dünkü ortam harika, coşkulu bir ortamdı. Türkiye Yüzyılı olarak önümüzdeki yüzyıl ülkemizin yüzyılı olacak. Tüm misyon şefleri oradaydı. Oradaki coşkuyu, birlik, beraberliği görünce, ülkemize yönelik projeleri paylaşınca sözle değil, uygulamaları ile anlatınca insan ayrı bir gururlanıyor” ifadelerini kullandı.

TOGG’UMUZU ALACAĞIZ, KAYSERİ’YE YAKIŞIR”

Yerli ve milli otomobil TOGG ile ilgili Kayseri için 38 adet talepte bulunduklarını söyleyen Büyükkılıç, “Türkiye’nin milli otomobil çalışması TOGG’u tebrik ediyorum, ülkemize yakıştı. Şehrimizin plakası 38, daha önce 38 olarak talebimizi iletmiştik. İnşallah satışa sunulur sunulmaz 38 arabamızı Kayseri’mize kazandıracağımızı buradan ifade ediyorum. Epeyce, yoğun talep vardı, dün bunu da orada gözlemledik. Sıramızı bekleyeceğiz ama Kayseri’ye 38 adet ful elektrikli, yerli ve milli aracımız TOGG’umuzu alacağız, Kayseri’ye yakışır” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Kavruk
Mehmet Kavruk - 1 ay Önce

Ne yapacaklar 38 tane aracı acaba.. bu nasıl saltanat, bu ne kadar israf.. müslümanlık sadece namaz kılmak, basını örtmek degildir. İsrafa girmemek hele kamu kaynaklarını israf etmemek farzdır.

SIRADAKİ HABER