banner311

Ali Dağı 360'ta Çocuk Şenliği

Talas Belediyesi’nin Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. ile birlikte gerçekleştirdiği çocuk şenliğinde minikler doyasıya eğlendi. Aileleriyle alana gelen çocuklar, çeşitli oyun gruplarında eğlencenin tadını çıkardı.

Ali Dağı 360'ta Çocuk Şenliği

Ali Dağı 360 Kafe yanında yer alan yeşil alanda gerçekleşen şenlikte çocuklar ve aileleri çeşitli oyun araçlarında doyasıya vakit geçirdi. Voleyboldan badmintona, masa tenisinden dart oyununa kadar pek çok aktivitenin yer aldığı etkinlikte alana gelen Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın da çocukların eğlencesine ortak oldu.

Çocuklar ve aileleriyle sohbet eden Başkan Yalçın, oyunlarla eğlenceli vakit geçiren çocukları izledi. Etkinliğe katılan aileler ve çocukları şenlikten duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Mustafa Yalçın’a teşekkür etti. Pandemi günlerinde evde sıkıldıklarını ifade eden çocuklar, etkinliği çok beğendiklerini dile getirdi. Çok eğlendiklerini söyleyen çocuklar, Başkan Yalçın’a teşekkür etti.

Çocuklarını düzenlenen bu renkli organizasyona getiren aileleri de çocukları adına çok mutlu oluklarını ifade ederek Başkan Yalçın’a teşekkürleri iletti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289