banner257

Arı’dan Kayseri Üstünden Yeni Polemik

Geçtiğimiz aylarda söylediği sözlerle olay olan ve sonraki süreçte istifa etmek zorunda kalan önceki dönem Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, yine tepki çekecek bir paylaşımda bulundu.

Arı’dan Kayseri Üstünden Yeni Polemik

Geçtiğimiz aylarla gençlerle bir araya gelen ve sohbet ederken olay yaratan sözler sarfeden önceki dönem Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, yine skandal yaratacak bir paylaşıma imza attı. Gençlerle sohbet ederken, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile arasında geçen sohbete değinen Arı: “Bir ara Kayseri Kapadokya’nın merkezidir falan söylemler oldu. İstanbul’da bir toplantıda Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkanı'na 'Kafamı bozmayın Erciyes’i de elinizden alırım' dedim.

Canımı sıkmasınlar Nevşehir’in adını da Kapadokya yaptırırım" diye konuşmuştu. Bu sözleri geniş yakın uyandıran ve sonraki süreçte istifa etmek zorunda kalan Arı, bugün sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Kayseri ve Kapadokya’nın birlikte olduğu turizm haritasını paylaşan Arı: “Haklı çıkmanın gururunu yaşıyorum. Günaydın suni kavga çıkartıyor diye ağbabalarına selam çakan dostlar” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289