banner257

"Bağımlılıkla mücadele etmek, tüm toplumun görevidir"

AK Parti Kayseri Milletvekili Kemal Tekden, bağımlılıkla mücadelenin tüm toplumun görevi olduğunu belirterek, ''Gençliğimizin sorunları ile yakından ilgilenmemiz gerekir. Gençliğin derdi, bizim derdimiz olmalıdır'' dedi.

AK Parti Kayseri Milletvekili Kemal Tekden, bağımlılıkla mücadelenin tüm toplumun görevi olduğunu belirterek, ''Gençliğimizin sorunları ile yakından ilgilenmemiz gerekir. Gençliğin derdi, bizim derdimiz olmalıdır'' dedi.

Yeşilay Kayseri Şube Başkanı Mehmet Adıgüzel ve Yönetim Kurulu'nu ziyaret eden AK Parti Kayseri Milletvekili Kemal Tekden, başarılı çalışmalarından dolayı Yeşilay Şube Başkanı ve üyelerine teşekkür etti. Çalışmalar hakkında bilgiler veren Yeşilay Kayseri Şube Başkanı Mehmet Adıgüzel de, ''Gönüllülük esasına göre hizmet veren şubemizde biz gidince hoş bir seda bırakma niyetindeyiz. Bizler topluma fayda sağlayan dernekler olarak tüm kamu kurum ve kuruluşlarla birlikte ortak çalışmalar yapıyoruz. Özellikle gençlerimiz ve çocuklarımız için, alkol, uyuşturucu, madde bağımlılığı ve son dönemlerde bilgisayar bağımlılığından kurtulabilmeleri için projeler üretip programlar yapıyoruz. Gönüllülük esasına göre çalışıyoruz. Amacımız hoş bir seda bırakmak'' dedi.

AK Parti Kayseri Milletvekili Kemal Tekden ise, ''Bizlerin derdi gençlik. Gençliğin derdi, bizim derdimiz olmalıdır. Onlara nasıl yardım etmenin çabası içerisindeyiz. Allah binlerce razı olsun, Yeşilayımız Türkiye'de gençliğimizin, toplumumuzun sağlığı için çok büyük gayretler sarf ediyor. Sizler de bunun içerisindesiniz. Tebrik ediyorum. Yaptığınız çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Sağlıklı bir toplum olmak için gençlerimizi bağımlılıktan kurtarmamız gerekir. Madde bağımlılığı gençlerimizi sıkıntıya sokuyor. Teknoloji ve internet bağımlılığı da gençlerimizi sağlıklı düşündürmüyor. Adeta onları esir alıyor. Onların sağlıklı bir birey olarak yetişmesine engel oluyor. Akıl tutulması oluyor. Bağımlılıklarla mücadele etmek tüm toplumun görevidir. Ama bu konuda en iyi mücadeleyi yapan Yeşilay. Bu bakımdan tebrik ediyorum. Hep beraber bizlerde Yeşilay a katkı sağlamak için buradayız. Elimizden neler geliyorsa sizin yanınızdayız'' ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2015, 17:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER