banner257

BAŞBUĞ’UN ADI MELİKGAZİ’DE YAŞAYACAK

Sosyal Belediyecilik anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Melikgazi Belediyesi’nden Demokrasi Mahallesi’nde yapımı devam eden Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi’ne Milliyetçi Hareket Partisi Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in adını verdi.

BAŞBUĞ’UN ADI MELİKGAZİ’DE YAŞAYACAK

AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi Meclis Gruplarının ortak önerisi ile Demokrasi Mahallesi’nde yapımı devam eden tesise Milliyetçi Hareket Partisi Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in adı verildi. Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok ise Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu’na teşekkür ederek sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Parti Meclis gruplarının ortak önerisi sonucunda Melikgazi ilçesi Demokrasi Mahallesi’nde yapımı devam eden Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezine rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in ismi verilmiştir. Başbuğumuzun ölüm yıl dönümünde böylesine anlamlı bir çalışma yapan teşkilat mensuplarımıza ve emeği geçen meclis üyelerimize belediye başkanımız Mustafa Palancıoğlu beye teşekkür ederim.” Dedi.

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu’nun, bu davranışı Ülkücülerden takdir topladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner306