BAŞKAN BAYRAK OKULLARI GEZDİ

Sarız Belediye Başkanı Baki Bayrak, eğitime başlayan okulları ziyaret etti. Bayrak ziyaretinde öğrencilere kırtasiye malzemesi de dağıttı.

BAŞKAN BAYRAK OKULLARI GEZDİ

Sarız Belediye Başkanı Baki Bayrak, Pandemiden dolayı kapanan okulların 2021- 2021 yılı 2. Dönem eğitim öğretim yılının başlaması ile ilk olarak , açılan köy okullarını ziyaret ederek öğrencilere kırtasiye malzemesi dağıttı.

Başkan Bayrak , Damızlık , Yaylacı, Kuşçu, Yeşilkent ve Sarız İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerine hediyeler vererek , öğrencilerin yeni eğitim öğretim yılı heyecanına ortak oldu. Başkan Bayrak, yaptığı açıklamada, " Göreve geldiğimizden bugüne her eğitim öğretim yılı başlangıcında öğrencilere giyim ya da kırtasiye malzemesi yardımı yaptık. Maalesef tüm dünyayı etkisi altına bu salgın hastalıktan dolayı ara versek de ilk olarak tekrar açılan köy okullarımızla evlatlarımızın mutluluğa ortak olmak istedik. İnşallah temennimiz tüm okullarımızın yüz yüze eğitime başlamasıdır. Bizler üretken belediyecilik olarak eğitime destek sağlamak hem de dar gelirli ailelere bir nebze de olsa yardımcı olmaya çalışıyoruz. Asli görevimiz bu olmasa da Milli Eğitim’e destek oluyoruz. İnşallah bu öğrenciler vatanımıza, milletimize hayır getirecek birer birey olurlar.” dedi.

Devrim ÇALIŞKAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310