banner257

Başkan Çelik:"Tribünler Dolsun, Kayserispor Coşsun"

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Süper Lig’e başarılı bir giriş yapan Kayserispor’un şehrimizin en önemli marka değerlerinden birisi olduğunu söyledi. Kayserispor’a desteğin sadece futbolseverin değil herkesin görevi olduğunu ifade eden Başkan Çelik, 22 Ekim Pazar günü oynanacak olan Atiker Konyaspor maçı için tüm taraftarlara çağrıda bulundu. Başkan Çelik, “Tribünler tamamen dolsun, Kayserispor coşsun” ifadelerini kullandı.

Başkan Çelik:"Tribünler Dolsun, Kayserispor Coşsun"

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Süper Lig’in dokuzuncu haftasında 22 Ekim Pazar günü Atiker Konyaspor ile kendi sahasında karşılaşacak olan Kayserispor’a destek çağrısında bulundu.

“TARAFTARSIZ TAKIM TAKIMSIZ TARAFTAR OLMAZ”

Kayserispor’un geçen sezonun sonlarından itibaren şehirle bütünleştiğini ve bu bütünleşmenin de başarıyı getirdiğini ifade eden Başkan Mustafa Çelik, bu bütünleşmenin tribünlere de yansıması gerektiğini belirtti. Tribünlerin her geçen hafta daha da çok dolmaya başladığını dile getiren Başkan Çelik, “Başarı geldikçe destek artıyor, destek arttıkça da başarı geliyor. İnşallah halkımız bu desteğini bu hafta oynanacak olan Konyaspor maçında zirveye taşıyacak. 22 Ekim Pazar günü saat 16.30’da oynanacak olan karşılaşmada tribünlerin tıklım tıklım dolmasını ve maç sonuna kadar takımımıza destek olunmasını arzu ediyoruz. İnanıyoruz ki, tribünler dolunca takımımız da coşacak ve şehrimize güzel bir galibiyet hediye edecek” dedi.

RAYLI SİSTEM TARAFTARA ÜCRETSİZ

Şehirdeki tüm yönetim dinamikleriyle birlikte Kayserispor Yönetiminin, teknik heyetin ve futbolcuların yanında olduklarını ve her zaman yanlarında olmaya devam edeceklerini ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, taraftarın da takımın yanında olması için her türlü kolaylığı sağlamaya devam ettiklerini söyledi. Kayserispor’un kendi evindeki diğer maçlarda olduğu gibi bu hafta oynanacak olan Konyaspor maçında da raylı sistemin taraftara ücretsiz olacağını dile getiren Başkan Mustafa Çelik, pasolig kartını gösteren taraftarların 22 Ekim Pazar günü saat 14.00’ten itibaren tramvaydan ücretsiz faydalanacağını kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310