banner257

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, İDLİB ŞEHİTLERİ İÇİN BAŞSAĞLIĞI MESAJI YAYINLADI

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, İdlib’de rejim unsurları tarafından alçakça yapılan hava saldırısı sonucu şehit edilen askerler için bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, İDLİB ŞEHİTLERİ İÇİN BAŞSAĞLIĞI MESAJI YAYINLADI

Başkan Çolakbayrakdar, mesajında; “İdlib’den gelen haberler yüreğimizi dağladı. Milletimizin başı sağolsun! Rabbim ordumuzu korusun.” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar mesajında; şu ifadelere yer verdi: “Kahraman Mehmetçiklerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, Türk Milleti'ne ve kederli ailelerine başsağlığı diliyorum. Bu hain saldırıları yapan rejimi ve destekçilerini nefret ve şiddetle kınıyorum .Devletimiz, hain saldırıya karşı anında misliyle karşılık verdi ve vermeye de devam ediyor. Rabbim inşallah bu topraklarda yaşayan Türk Milletine bir daha şehit acısı yaşatmasın. Biliyoruz ki; ‘Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır.

Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır.’ İşte bu düsturla bin yıldır bu toprakları vatan yapan aziz milletimiz, ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bozmak için canları pahasına düşmanlara, teröristlere, vatan hainlerine dur demiştir. Rabbimden duamız; bir daha böyle kara bir günün yaşanmamasıdır. Düşman, hain planlar içinde olsa da bizler, birlik ve beraberlik içerisinde her zaman devletin bekası, vatanın bütünlüğü ve milletin birliği için tek yürek olarak yaşamaya devam edeceğiz. Yapılan bu hainlikleri ise asla unutmayacağız. Kahraman Mehmetçiklerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Rabbim, ordumuzu muzaffer eylesin. Mehmetçiklerimizin ayağına taş değdirmesin.”

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2020, 13:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner289

banner313

banner314

banner312

banner306