banner257

Başkan Gülcüoğlu pilav şenliğine katıldı

Belediye Başkanımız Şinasi Gülcüoğlu; Yağmurbeyli mahallemizde 21’incisi düzenlenen pilav şenliğine katıldı. Katılımcılarla tek tek yakıdan ilgilenen Başkan Gülcüoğlu, vatandaşları selamlayıp sohbet etti.

Başkan Gülcüoğlu pilav şenliğine katıldı

Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu; Yağmurbeyli mahallesinde 21’incisi düzenlenen pilav şenliğine katıldı. Katılımcılarla tek tek yakıdan ilgilenen Başkan Gülcüoğlu, vatandaşları selamlayıp sohbet etti.

Yüzlerce vatandaşın katılımı ile gerçekleşen şenliğe Başkan Gülcüoğlu’nun yanı sıra 25.Dönem AK Parti Kayseri Milletvekili Havva Talay Çalış, Bünyan Ziraat Odası Başkanı Lütfü Özsolak ve çevre mahallelerden misafirler katıldı.

Başkan Gülcüoğlu, burada yaptığı konuşmada ülkemiz üzerinde oynanmak istenen oyunlara dikkat çekerek;”Kirli ittifaklar; tankla, topla, silahla yapamadığını şimdi parayla yapma gayretindeler. Ekonomi oyunları ile saldırıya geçen bu ittifaklara; sizler, kıymetli hemşehrilerimiz başta olmak üzere millet olarak gereken cevabı vereceğiz. Birlik ve beraberlik içinde alt edemeyeceğimiz hiçbir güç yoktur” dedi.

Başkan Gülcüoğlu;” Hepinizin üzerimizde duaları var. Bizlerde sizlere layık olabilmek için 46 mahallede karınca kararınca çalışıyor, hizmet ediyoruz. Bu alanda bazı düzenlemeler yaptık. Her yıl adeta bir bayram havasında geçen bu güzel günün maneviyatına zarar vermeden, alanın doğallığını bozmadan bazı çalışmalar gerçekleştirdik, güle güle kullanın” diye konuştu.

Mahalle Muhtarı ve vatandaşlar ise Başkan Gülcüoğlu’na verdikleri destek için teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2018, 11:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310