banner257

BAŞKAN PALANCIOĞLU OSB’NİN YENİ YÖNETİMİNİ ZİYARET ETTİ

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Elif Demirok ile birlikte, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Genel Kurulu'nda başkanlığa seçilen Mehmet Yalçın ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BAŞKAN PALANCIOĞLU OSB’NİN YENİ YÖNETİMİNİ ZİYARET ETTİ

Yeni yönetime çalışmalarında başarılar dileyen başkan Dr. Palancıoğlu şunlar kaydetti:  “Sanayicilerimizi bizim koruyup, kollamamız, desteklememiz lazım. Sanayi üretimi deyince üretim, istihdam, ekonomiye kattığı her türlü fayda ortaya çıkıyor. Dolayısıyla biz sanayicilerimize ne kadar destek verirsek o kadar karlı oluruz.Melikgazi Belediyesi olarak biz her türlü desteği tüm sanayicilerimize inşallah vereceğiz. Tabii Kayseri'de ülkemiz de de şu anda en büyük desteği sanayicilerden geliyor. İhracatın artmasını, ekonominin iyileşmesiniistiyorsak destek vermek zorundayız. Dolayısıyla sizlerin başarılı olması bizim en büyük gayemiz. Hem belediye olarak hem serbest bölge olarak ilişkilerimizi sağlayıp ortaklaşa sanayicilerimize destek olacağız. Yeni görevinizin hayırlı olmasını dilerim" dedi.

OSB Başkanı Mehmet Yalçın ise, “4 yıllık yönetimimiz boyunca sizlerle istişare içinde elimizdengeldiğince hizmet yaparak görevimizi tamamlamayı düşünüyoruz. Nazik ziyaretleriniz için çok teşekkür ederim” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER