banner257

Başkan Palancıoğlu, Strazburg Daimi Temsilcisi Büyükelçi İle Görüştü

Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler 37. Genel Kurul toplantısına katılmak üzere Fransa'nın Strazburg şehrinde olan Başkan Mustafa Palancıoğlu, Türkiye Cumhuriyeti Strazburg Daimi Temsilcisi Büyükelçimiz Kaan Esener ile görüşerek Melikgazi ilçesi hakkında bilgiler verdi.

Başkan Palancıoğlu, Strazburg Daimi Temsilcisi Büyükelçi İle Görüştü

Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler 37. Genel Kurul toplantısına katılmak üzere Fransa'nın Strazburg şehrinde olan Başkan Mustafa Palancıoğlu, Türkiye Cumhuriyeti Türkiye Strazburg Daimi Temsilcisi Büyükelçimiz Kaan Esener ile görüşerek Melikgazi ilçesi hakkında bilgiler verdi.

Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Genel Kurulu’nda Türkiye’yi temsil ederek AB Meclisine tebliğ sunacak olan Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, nezaket amacıyla yapılan ziyarette Büyükelçi Kaan Esener’e Melikgazi ilçesi ile Belediyenin sosyal politika ve kültürel yatırımları hakkında çeşitli bilgiler verdi.

Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, AB Türkiye Cumhuriyeti Daimi Temsilcisi Büyükelçi Mehmet Kaan Esener’inde ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kayserililere selamlarını yolladığını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2019, 14:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner289

banner312

banner306