banner257

Başkan Palancıoğlu’nun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda ‘’ 96. yıl dönümünü kutladığımız Cumhuriyet, şanlı tarihimizdeki yeniden dirilişin adıdır. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mızı kutluyor, vatandaşlarımıza sağlık ve huzur dolu günler diliyorum’’ dedi.

Başkan Palancıoğlu’nun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda ‘’ 96. yıl dönümünü kutladığımız Cumhuriyet, şanlı tarihimizdeki yeniden dirilişin adıdır. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mızı bu duygu ve düşüncelerle kutluyor, vatandaşlarımıza sağlık ve huzur dolu günler diliyorum’’ dedi.

Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi;

"96. yıl dönümünü kutladığımız Cumhuriyet, şanlı tarihimizdeki yeniden dirilişin adıdır. Milletimizin ortak iradesi ve topyekûn mücadele ederek kazandığı bir bağımsızlık ve özgürlük zaferidir. Cumhuriyeti yaşatmak, yüceltmek en büyük görevimizdir. Milli iradenin ve demokrasinin en büyük teminatı olan, Cumhuriyetimizi kuran Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını; saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz. Bizden istendiği gibi Türkiye Cumhuriyeti’ni ilelebet koruyacak ve daima ileriye taşıyacağız. 2023 hedeflerimiz ile 2071’e doğru emin ve güçlü adımlarla ilerliyoruz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mızı bu duygu ve düşüncelerle kutluyor, vatandaşlarımıza sağlık ve huzur dolu günler diliyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289

banner308

banner307

banner306

banner305

banner298