banner257

Basketbolculardan, Kitap Kampanyasına Destek

Yaklaşık 11 yıldan bu yana faaliyetine devam eden 12 Dev Adam Basketbol Okulları (12 DABO) Kayseri grubu, 2015 yaz dönemi çalışmaları kapsamında 12 DABO Direktörlüğü'nde düzenlenen 'Kitap Kumbarası' kampanyasına destek olmak amacıyla kitap toplama kampanyası başlattı.

Basketbolculardan, Kitap Kampanyasına Destek
Yaklaşık 11 yıldan bu yana faaliyetine devam eden 12 Dev Adam Basketbol Okulları (12 DABO) Kayseri grubu, 2015 yaz dönemi çalışmaları kapsamında 12 DABO Direktörlüğü'nde düzenlenen 'Kitap Kumbarası' kampanyasına destek olmak amacıyla kitap toplama kampanyası başlattı. Antrenör Hasan Aksoyak, çocukların bu kampanya kapsamında antrenmanlara gelirken 7-14 yaş grubunda çocuklara yönelik hikaye ve masal kitabı getirdiklerini söyledi. Aksoyak, şöyle dedi:
"Her antrenman sonrası düzenli olarak kitap toplama kutumuzda topladığımız kitaplarla olanağı olmayan birçok çocuğu sevindirebileceğiz. Kursumuza devam eden sporcularımız, bu sayede hem sahada basketbol eğitimi alıyorlar hem de bunun yanında paylaşmayı, yardımlaşmayı ve yaşıtlarına destek olma duygusunu öğreniyorlar."

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2015, 11:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER