BELEDİYE OKULU BOYADI

Sarız Belediyesi Damızlık Mahallesi’nde bulunan şehit piyade onbaşı Ahmet Dursun İlkokulu'nun dış cephesini boyatarak, öğrencilerin daha temiz bir ortamda eğitim görmelerini sağladı ve öğrencilere sürpriz yaptı.

 BELEDİYE OKULU BOYADI
Sarız Belediyesi Damızlık Mahallesi’nde bulunan şehit piyade onbaşı  Ahmet Dursun İlkokulu'nun dış cephesini boyatarak, öğrencilerin daha temiz bir ortamda eğitim görmelerini sağladı ve  öğrencilere sürpriz yaptı.


BELEDİYE OKULU BOYADI
Cumhuriyet Halk Parti (CHP)’li Sarız  Belediyesi, okullara yönelik boya ve badana çalışmalarını, Milli Eğitim ve Okul Müdürlükleri'nden gelen talepler kapsamında sürdürüyor.

Belediye tarafından son olarak, Damızlık şehit piyade onbaşı  Ahmet Dursun  İlk Öğretim Okulu'na makyaj yapıldı. Okulun dış cephesi ve iç duvarları tamamen boyandı. Sarız belediyesi tarafından organize edilen boya badana işleri kapsamında sınıflarda eğitim ve öğretimin daha temiz bir ortamda gerçekleşmesi sağlandı. Eğitim ve öğretime yapılan hizmetlerin devamının geleceğini söyleyen Sarız  İlçe Belediye Başkanı Ömer Faruk Eroğlu,”Bu okulda  öğrenciler, daha temiz ve renkli bir ortamda eğitim ve öğretimlerine devam edecekler,onlar kadar bizlerde verdiğimiz bu hizmetlerden dolayı mutlu olacağız” dedi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2015, 15:48

ALİ TÜRKASLAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER