Belediye Personellerine Dikkat!

Hizmet İş Sendikası Kayseri Şube Başkanlığına bağlı şirketlerde çalışan ortalama 9 bin personele maaş promosyonu için ihale yapılacak.

Belediye Personellerine Dikkat!

Hizmet İş Sendikası Kayseri Şube Başkanlığı tarafından açıklanan bilgiye göre, Kayseri Büyükşehir Belediyesi (tüm şirketler), KASKİ Personel AŞ, Melikgazi Belediyesi, Kocasinan Belediyesi, Talas Belediyesi şirketlerinde çalışan ortalama 9 bin üyeye maaş promosyonu için ihale yapılacak. Maaş promosyonu ihalesi 23 Eylül Cuma günü saat 14.30'da Kayseri Büyükşehir Belediyesi meclis salonunda gerçekleştirilecek.

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2022, 11:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Belediye Çalışanı
Belediye Çalışanı - 1 hafta Önce

Belediye Çalışanları için promosyon ihale başlangıç miktarının en az 30 bin tl den başlaması gerekiyor, 4-5 bin kişi için 40-50 bin tl promosyon veren bankalar 9 bin kişi için neden 15 bini bile reva görüyor, 100 de 500 büyüdüğünüz bir dönemden geçiyorsunuz. Belediye yetkililerinden isteğim ihale başlangıç fiyatının en az 30 bin tl den başlaması, bizleri bankalara ezdirmeyin lütfen. Bankalar ile ne kadar promosyon anlaşması yapılacak olursa olduğu gibi çalışan emekçilere verilmesini temenni ederiz.

Burak
Burak - 2 hafta Önce

İl saglik müdürlüğünün promosyon ile alakalı herhangi bir çalışması var mı

m.fatih
m.fatih @Burak - 2 hafta Önce

sağlık çalışanlarına belediye karışmaz diye biliyorum sendikanıza sorsanız daha net bir bilği alırsınız..

Fadime
Fadime - 1 hafta Önce

Birazcık ta elinizi vijdaniniza kotunda asgarî ucretlilere verin promosyon onlarda insan

Adam gibi kadro verin
Adam gibi kadro verin - 5 gün Önce

Kadro dediniz kandırdınız . Eğer ki bu yıl içinde gerçek kadar gelmezse bu hükümette başa gelemez. Bakın görün 2 milyon dan fazla oy demek

SIRADAKİ HABER