banner311

Bir Amcanın Acı Sözleri!

Kayseri'de geçtiğimiz günlerde uyuşturucu kullandığı ve gururuna yediremediği için intihar ederek hayatına son veren üniversite öğrencisi Abdulkadir Erdoğan'ın amcası Yusuf Erdoğan konuştu. Yeğeninin tehdit edildiğini savunan amca, uyuşturucu tacirlerinin cezalandırılmasını istedi.

Bir Amcanın Acı Sözleri!

Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencisi Abdulkadir Erdoğan (22), uyuşturucuya bağımlı hale gelmesi üzerine, ailesinden yardım isteyerek kullandığı maddeden kurtulmak istedi. Zehir tacirleri tarafından tehdit edilen Erdoğan, bunun üzerine ailesine uyuşturucuyu bıraktığını söyledi. Ancak Erdoğan, bağımlılıktan kurtulamadı. Uyuşturucu bağımlılığından kurtulamayacağını düşünerek intihar etti. Yaşamına son veren genç, intihar öncesi de geride kendisine uyuşturucuyu satanların isimlerinin olduğu bir not bıraktı.

'GURURUNA YEDİREMEDİ, İNTİHAR ETTİ'

Olayla ilgili açıklama yapan gencin amcası Yusuf Erdoğan, yeğeninin gururuna yediremediği için intihar ettiğini söyledi. Amca Erdoğan, “Benim yeğenim 2 gün sonra 22 yaşına değecekti. Bana anlatıldığına göre, 1-2 ay önce ailesi fark etti (oğlumuzda değişiklik) var diyerek. Ben yeğenimle konuşmuştum. Pişman oldu ve bu duruma çok içerledi. Gururuna yediremediği için de evden çıkamadı.

Lise hayatını 1’incilikle bitirdi. Ve en son tehdit altında kalmış uyuşturucu satıcıları tarafından. Gurur meselesi yaptı ve (ölmek istiyorum) dedi. Bir not bıraktı. 1,5 ay zarfında kendine bir kitap yazmış. Bütün satıcılar olsun, kimler tarafından tehdit altında kaldığına dair. Biz bunu emniyetimize verdik ama hiçbir ses seda yok" şeklinde konuştu. (BGC)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf Erdoğan
Yusuf Erdoğan - 6 gün Önce

Burdan tüm emniyet birimlerine sesleniyorum pantolonunuzun ütüsü bozulmasın. Syn emniyet müdürüm telefon numaramı alın tüm emniyet birimleriyle neler konuşmuşsum hangi yanıtları almışsın bı dinleyin. Bu işi yapmıyorsanız müge anliya bırakın. Koltuk rahattır havalar soğudu benim yenimse toprak altında sebep olanlar hesabını verecek.

Recep çamlar
Recep çamlar - 6 gün Önce

Milletin çoluğunu çocuğunu böyle böyle zehirliyor kanı bozuklar devketin bir an önce bu şerefsiz kanı bozuklara el atması lazım yoksa bu şerefsizler daha çok can yakmaya devam edecekler biz göz yumarsak devlet göz yumarsa dahada çok artacak bu olaylar İçerdeki şerefsizleride bırakmayacak vuracak yanlış bir iğne öldürecek içerde

Ali Erdoğan
Ali Erdoğan - 6 gün Önce

Yeğenimiz şuan toprak altındayda bu zehri kim satıyor kim pazarlıyor kim getiriyorsa cahil insan dahi bilirken emniyet bilmiyormu

ferat keleş
ferat keleş - 5 gün Önce

sayın emliyet müdürü sayın devletim lutfen biz bu uyusturucu satan kisileri oldursek omur boyu ceza evinden cikmayiz ya birakin biz yapalim yada gerekeni siz yapin bu olen cocuk benim yigenim baska cocukta uyusturucu yuzunden olse oda benim yigenimdir lutfen gerekeni yapin yoksa birakin millet yapsin gerekeni

SIRADAKİ HABER

banner289