banner257

BÜNYAN’DA GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI

Bünyan İlçesinde 2021 yılı Şubat ayı muhtarlar Halk Güvenlik toplantısı, Bünyan Kaymakamı Ömer Şahin başkanlığında gerçekleştirildi.

BÜNYAN’DA GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI

Bünyan Belediyesi Düğün salonunda korona virüse karşı tüm tedbirler alınarak gerçekleşen toplantıya, Bünyan Kaymakamı Ömer Şahin, Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, ilçede görev yapan kurum müdürleri, mahalle muhtarları ve STK temsilcileri katıldı.

Toplantı da özellikle yaşanan pandemi süreci ele alınarak alınan ve alınacak tedbirler değerlendirildi. Başkan Özkan Altun, "Mahalle muhtarlarımız ile 2021 yılı Şubat ayı toplantımızı gerçekleştirdik. Özellikle Koronavirüsle mücadele sürecinde değerli muhtarlarımızla gönül ve el birliği ile vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarını gidermenin gayreti içerisinde olduk. Bunda da başarılı olduğumuza inanıyorum. Bugün vaka sayılarımız oldukça düşük bir seviyede. Muhtarlarımıza süreçteki katkıları için teşekkür ediyorum. Hepimizin amacı ve önceliği vatandaşımızın huzur ve mutluluğu için hizmet etmek. Bu nedenle, istişare ve uyum kültürü içinde tüm imkanlarımızla vatandaşlarımızın mutluluğu, memleketimizin geleceği için çalışmaya devam edeceğiz."dedi.

Devrim ÇALIŞKAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310