banner311

BÜYÜKKILIÇ’A BİR TEPKİ’DE CHP’Lİ ÖZER’DEN!

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın Ak Parti kongresinde paylaştığı fotoğrafın ardından gönderdiği mesaja tepkiler devam ediyor. Büyükkılıç’a bir tepki’de CHP İl Başkanı Ümit Özer’den geldi.

BÜYÜKKILIÇ’A BİR TEPKİ’DE CHP’Lİ ÖZER’DEN!

Ankara’da yapılan Ak Parti 7’incü büyük kongresinde bir fotoğraf paylaşan ve ardından da vatandaşlara pandemiden dolayı attığı mesaja tepkiler çığ gibi büyümeye devam ediyor. Büyükkılıç’a bir tepki’de Cumhuriyet Halk Partisinden geldi. CHP İl Başkanı Ümit Özer yaptığı açıklamada şunları söyledi: “ AKP'nin Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı vatandaşa belediye bütçesinden uyarı mesajı atıyor sonra Kayseri'den yüzlerce vatandaşı otobüslerle sosyal mesafe, hijyen, maske hiçe sayılarak Ankara'ya taşınıyor.

Biz samimiyetsiz olduğunuzu, iktidar için halkın sağlığını hiçe saydığınızı zaten biliyoruz. Ama hiç değilse vatandaşın parasıyla samimiyetsiz mesaj atmayın! Esnaf nefes alamıyor umurunuzda değil, sağlıkçılar bitti umurunuzda değil, vatandaş canı derdine düşmüş umurunuzda değil. Türkiye yansa umurunuzda değil yeter ki siz koltuklarınızda kalın. Ama artık yolun sonu görünüyor, ilk seçimlerde bu halk size en güzel yanıtı verecektir.”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289