banner257

Büyükşehir Belediye başkanı Bünyan'da

Büyükşehir Belediye başkanı Bünyan'da

Büyükşehir Belediye başkanı Bünyan'da
KAYSERİ Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, ilçeleri ziyaret ederek ihtiyaçları yerinde tespit etmeye devam ediyor. Bünyan’ı bürokratlarıyla birlikte ziyaret eden Başkan Çelik, ilçeye son dört yılda yapılan hizmetlerin 50 yılda yapılanlardan fazla olduğunu söyledi.


Kent merkezindeki çalışmaların yanı sıra sık sık ilçelere de giden Başkan Çelik, hem ihtiyaçları tespit ediyor hem de esnaf ve vatandaşları ziyaret ediyor.,Geçen hafta Yeşilhisar, İncesu, Akkışla ve Tomarza’ya giden Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, Pazar günü de Bünyan’daydı. Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu ve AK Parti Bünyan İlçe Başkanı Özkan Altun tarafından karşılanan Başkan Çelik, Bünyan Belediyesine gitti. Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, ilçeye son dört yılda 50 yılın toplam hizmetinden çok daha fazla hizmet geldiğini belirterek, bu hizmet ve yatırımlarda Büyükşehir Belediyesi’nin çok büyük katkısı olduğunu söyledi. Başkan Çelik’e teşekkür eden Gülcüoğlu, “Hiçbir zaman Bünyan’ı göz ardı etmediniz. Her zaman ihtiyaçlarımıza yetiştiniz. Şimdi de pazar günü demeden yanımızdasınız” dedi.


“HİZMET VE YATIRIMLAR AYNI HIZLA DEVAM EDECEK”


Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de fırsat buldukça ilçeleri ziyaret etmeye devam ettiklerini dile getirdi. Büyükşehir’in bürokratlarıyla birlikte Bünyan’da olduklarını ifade eden Başkan Çelik, “Tüm ekibimizle buradayız. Yerinde incelemeler yapıyoruz. Bünyan’ın son 50 yılda aldığı hizmetten fazlasını son dört yılda yaptık. Bünyan’ın tüm altyapısını yeniledik. Elektrik altyapısını yer altına aldık. Alt yapı bittikten sonra asfaltlama işlemini gerçekleştirdik. Şehir merkezindeki kaliteli bitümlü sıcak karışım asfaltı diğer ilçelerimiz gibi Bünyan’da da kullandık. Binlerce metrekare kilitli parke, yeşil alan çalışmaları yaptık. Meydana yaptığımız Kadın ve Gençlik Merkezi ilçemizin sosyal hayatına renk ve ilçeye değer kattı. Hizmet ve yatırımlarımızı aynı hızla sürdüreceğiz. Bu yıl 40 bin metrekare kilitli parke, çocuk oyun grupları, parklar, mini futbol ve basket sahaları yapmaya, mezarlıkları düzenlemeye devam edeceğiz” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310