banner257

ÇELİK: 100 YIL DAHİ GEÇSE UNUTMAYACAĞIZ

Kayseri Ülkü Ocakları İl Başkanı Ali Çelik, Hocalı Katliamının yıldönümü nedeniyle bir açıklama yaptı. Çelik, “Yıllardır Ermeni yalanlarına kanan, sözde insan hakları savunucuları bu katliama sessiz kalmıştır.”dedi.

ÇELİK: 100 YIL DAHİ GEÇSE UNUTMAYACAĞIZ

Kayseri Ülkü Ocakları İl Başkanı Ali Çelik şunları söyledi: “29 yıl önce, Azerbaycan’ın Dağlık Karabağ bölgesinde bulunan Hocalı kasabasında Ermeni çeteleri ve 366. Rus Motorize Alayı tarafından sahnelenen vahşet, 21’nci asrın en büyük facialarından ve felaketlerinden biri olarak tarihe geçmiştir. 1. Dünya Savaşınsa Anadolu'da katliamlar yapan Ermeniler, 26 Şubat 1992 tarihinde Hocalıda benzer bir katliam yapmışlardır.

Yıllardır Ermeni yalanlarına kanan, sözde insan hakları savunucuları bu katliama sessiz kalmıştır. Soykırım Türk’e ve mazluma yapılınca soykırım savunucusu imzacılar sus pus olmuştur. Unutulmasın ki biz Türk milliyetçileri, Ülkücüler; Türk milletine karşı yapılan bu soykırımı üzerinden 29 yıl değil 100 yıl dahi geçse unutmayacağız. Gözlerini bu zalimlerin yaptıklarına kapatan, kulaklarını masum insanların çığlığına tıkayan terör hamilerine de hiçbir zaman geçit vermeyeceğiz.”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310