banner311

CHP’den Çağan’a Ziyaret!

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık ve İl Başkanı Ümit Özer, Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanlığı’na seçilen Çağan Medya Genel Müdürü Deniz Çağan’a tebrik ziyaretinde bulundular.

CHP’den Çağan’a Ziyaret!

Ziyarette Kayseri Yozgatlılar Federasyonu’ndan Başkan Yardımcıları Ersan Dağdeviren ve Murat Gencer’in yanı sıra CHP il yönetim kurulu üyeleri Meral Kahraman,Osman Kuzucu,Mücahhit Koçak,Nihal Günaydın ve Zeki Özkan’da yer aldı. konuşan CHP Milletvekili Çetin Arık, “Meclisin tatilini değerlendirip böyle hayırlı olsun ziyaretlerini gerçekleştiriyoruz. Bugünde Yozgatlılar Federasyonu’na ziyarete geldik. Yozgatlılar şehre de ekonomik anlamda katkı sağlıyor. Göreviniz içinde hayırlı olsun” dedi.

CHP İl Başkanı Ümit Özer ise, “Başkanım öncelikle hayırlı olsun. İl yöntemimiz ve sayın vekilimiz ile bu dönemde de sahalarda ziyaretleri devam ettiriyoruz. Size de hayırlı olsun için geldik” diye konuştu. Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan’da, CHP heyetine teşekkür ederek, ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289