banner257

CHP’li Belediyeden ‘’Hoş Geldin Bebek” Projesi

ayseri’nin Sarız ilçesinde bebek sahibi olan ailelere yönelik “Hoş geldin Bebek” projesi başlatan Sarız Belediyesi, ailelere bazı ihtiyaçlarının karşılandığı bir set hediye ediyor.

CHP’li Belediyeden ‘’Hoş Geldin Bebek” Projesi

Kayseri’nin Sarız ilçesinde bebek sahibi olan ailelere yönelik “Hoş geldin Bebek” projesi başlatan Sarız Belediyesi, ailelere bazı ihtiyaçlarının karşılandığı bir set hediye ediyor.

"Sosyal Belediyecilik" anlayışıyla hareket eden Sarız Belediyesi, yaşamın her alanında kolaylık sağlayacak farklı projeler üretmeye devam ediyor. Bunlardan en yenisi ise İlçe genelinde bebek sahibi olan ailelere yönelik "Hoş geldin Bebek" projesi. Doğum yapan annelere, içerisinde yeni doğan bebeğin ihtiyaç duyacağı giyim, bakım ve temizlik maddelerinin yer aldığı bebek çantası hediye ediliyor. Sarız Belediyesi'nin hoş geldin bebek paketinin içinde çıtçıtlı atlet, ikili bebek takımı, taşıma çantası, biberon, bebek şampuanı, ıslak mendil, alt açma takımı, dijital ateş ölçer, bebek battaniyesi, bebek bakım ve taşıma çantası (ikili), beşli zıbın takımı, patik ve bebek yemek önlüğü var.

"Vatandaşımızın her zaman yanındayız"

Sarızlı ailelerin sevincinde de üzüntüsünde de yanlarında olduklarını belirten Sarız’ın Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkan Ömer Faruk Eroğlu ,güvenç ailesine konuk oldu.Eroğlu, "Bu mutlu günlerinde anne ve babaların mutluluğuna ortak olmak ve ufak da olsa bir katkıda bulunmak istedik. İlçemizde dünyaya gelen bebeklerimizin, ilk günlerinde ihtiyaçlarını karşılayacak seti annelerimize hediye ediyoruz. Hayatın her alanında, yaşamın her evresinde vatandaşlarımızın yanında oluyoruz" diye konuştu.

HABER-SELAHATTİN KARAKOÇ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310