banner257

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş Kayseri'ye geliyor

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş çeşitli programlar kapsamında 25 Ekim Salı günü Kayseri'ye geliyor.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş Kayseri'ye geliyor

Diyanet İşleri Başkanı Prof.Dr Ali Erbaş çeşitli programlara katılmak üzere 25 Ekim Salı günü Kayseri'ye gelecek. Erbaş'ın 800 öğrencinin Hafızlık İcazet merasimine daha sonra İyilik Buluşmasına katılacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mesut Berberoğlu
Mesut Berberoğlu - 2 ay Önce

Kayseri İl Müftülüğü Hafız kızlarımıza böyle güzel bir merasimi zehir etmiştir. Kızlarımıza zorla pembe feraceler aldırarak podyuma çıkar gibi bir merasimi layık görmüş. Dini hassasiyette hafizelerin gerisinde kalmıştır...! Ayrıca erkek hafızlarla karma yapılacaktır. Kur'anı ezberlemek güzeldir fakat takva sahibi olup yaşamadıktan sonra ne anladık...!

Mesut Berberoğlu
Mesut Berberoğlu - 2 ay Önce

Sayın Ali Erbaş'ın gelme sebebi olan hafızların icazet töreninde İl müftülüğünün Hafız kızlarımıza Pembe, ince bir feraceyi bir mağazadan adres gösterip zorla aldırıp böyle katılacaksınız diye dayatma yaptığını biliyormuyuz. Pembe ve ince ferace giymek istemeyen öğrencilerin kurs müdireleriyle sorun yaşadıklarını biliyormuyuz. Cimer'e şikayet edildiklerini fakat İl müftülüğünün cevabi yazısında yalan söyleyerek kıyafet serbest pembe ferace zorlaması diye bir şey dediğini biliyormuyuz. Bu müftülük bu programı yapmadan önce Kayseri sokaklarında bir dolaşsın pembe ferace giyen bir tek tesettürlü bayan varmı. Bunu dayatmanın başınızı açın diye dayatanlardan ne farkı var söylermisiniz. bu güzel merasimi bazı hafizelere zehir ettiler haberiniz olsun. Sesimizi duyuramıyoruz inşAllah siz bu yorumumu yayınlarsınız.

Rana
Rana - 2 ay Önce

Evet İcazet Merasimine gelmesi çok güzel ama töreni organize eden hocamız sağolsun zehir oldu program bize.

Hafız Babası
Hafız Babası - 1 ay Önce

Mesut Bey, çok haklısınız. Anlaştığı yerden feraceyi alırken nakit olmadığı için kredi kartımla aldım. 360 lira yerine 395 lira kesti. Neden diye sorunca. KDV ve banka komisyonunu ekledim dedi. Müftülükle böyle anlaşmışlar. Bu nasıl iş anlamadım.

SIRADAKİ HABER