banner257

‘’Engelli Vatandaşlarımızın Her Zaman Yanındayız’’

Cumhur İttifakı AK Parti Talas Belediye Başkan adayı Mustafa Yalçın, kentte bulunan engelli dernekleri ile bir araya geldi. Yalçın, Herkesin engelini aşma noktasındaki gayretinin yanına katıldık. Yeter ki engel kişinin gönlünde ve aklında olmasın” dedi.

‘’Engelli Vatandaşlarımızın Her Zaman Yanındayız’’

Cumhur İttifakı AK Parti Talas Belediye Başkan adayı Mustafa Yalçın, kentte bulunan engelli dernekleri ile bir araya geldi. Yalçın’dan övgü dolu sözlerle bahseden Engelliler Konfederasyonu Kayseri İl Başkanı Sadettin Kulkul, “Çanakkale ruhunu görme engellilerin yaşamaları noktasında emekleri olan Mustafa Yalçın başkanın yolunu bahtını Allah açık etsin” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında her kesimden vatandaş ile kucaklaşan Mustafa Yalçın, kentte bulunan engelli dernekleri ile bir araya geldi. Yalçın’a, vefa örneği gösteren dernek üyeleri, Mustafa Yalçın’a tam destek vereceklerini ifade ettiler.

Ortopedik Engelliler Derneği genel başkanı Efdal Özkartal, “Yalçın Başkan Genel Sekreterliği yaptığı dönemde engelliler camiasından anlattığımız sorunlara duyarlılığı açısından hem de hayatımızdaki diğer sorunlara karşı babacan ve olumlu tavırlarıyla bizlere her zaman yardımcı olmuştur. Önümüzü açmıştır. Bize her zaman yol gösterici olmuştur” diye konuştu.

Programda konuşan,Zihinsel Engellilerin Eğitimi, Rehabilitasyon ve İstihdamı Derneği Başkanı Hasan Ali Yücel, “Başkanımız kamudan ulaşamayacağımız kurum amirleri ile bizleri bir araya getirdi. Engelliler üzerine sorunları dinledi. Kayseri’de atılan adımlar başkanımızın eseridir. Başkanımıza bundan sonra da hepimizin temsilcisi olacak. Başkanımıza güveniyoruz. Canı gönülden destekliyoruz” şeklinde konuştu.

Altınokta Körler Derneği eski başkanı ve Engelliler Konfederasyonu Kayseri İl Başkanı Sadettin Kulkul ise, “Çanakkale ruhunu görme engellilerin yaşamaları noktasında emekleri olan Mustafa Yalçın başkanın yolunu bahtını Allah açık etsin” dedi.

Desteklerinden dolayı engelli derneklerine teşekkür eden Mustafa Yalçın da, “Siz engelinizle sınavdasınız ama biz de masanın bu tarafında olanlar sizin sıkıntınızı çözme noktasında sınavdayız. Herkesin engelini aşma noktasındaki gayretinin yanına katıldık. Engelleri aşmasında yardımcı olmak istedik. Yeterki engel kişinin gönlünde ve aklında olmasın” diye konuştu. Yalçın desteklerinden dolayı katılımcılara ayrı ayrı teşekkür etti.

Editör

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner271