banner257

Erciyes'i Keşfettiler

Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) ve Hürriyet Gazetesi tarafından düzenlenen dört günlük “Kayseri’yi Keşfet” programının ikinci gününde Erciyes’in eşsiz güzelliği keşfedildi. Turizmciler ve gazeteciler gün boyu Erciyes’i tanıma ve tadını çıkarma imkanı buldular.

Erciyes'i Keşfettiler

Kayseri’yi Keşfet programı kapsamında ilimize gelen turizmciler ve gazeteciler gezi programlarının ikinci gününde Erciyes’e çıktılar. Kayseri’nin tanıtımı için şehrimize gelen misafirlerin Erciyes gezisine Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de katıldı. Başkan Mustafa Çelik, konuklarıyla yakından ilgilendi ve Erciyes Kış Turizm Merkezi ile ilgili bilgiler verdi. Başkan Çelik ile birlikte gondollarla üst istasyonlara çıkan misafirler Erciyes’in eşsiz güzelliğini görme şansı buldular.

  Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Erciyes’i Keşfetme şansı bulan turizmciler ve gazetecilere Kardanadam Tesisleri’nde yemek verdi. Yemeğe Vali Süleyman Kamçı da katılarak misafirlerle bir araya geldi. Yemeğin ardından katılımcılara Erciyes’teki dev maketin önünde Erciyes A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Yücel İkiler tarafından Master Plan ile ilgili bilgi verildi. Katılımcılar daha sonra kayak ve kızaklarla kayarak Erciyes’in tadını çıkardılar. Kızak yarışları büyük heyecana sahne oldu. Dereceye girenlere Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı tarafından ödülleri verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner306