Hacılar'da karla mücadele sürüyor

KAYSERİ'nin Hacılar ilçesinde de etkili olan kar yağışı ile Hacılar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını sürdürüyor. 

Hacılar'da karla mücadele sürüyor

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, kar yağışı sonrası çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerini denetledi. Başkan Yardımcısı Ersel Elcuman ile birlikte akşam saatlerinde Fen İşleri Hizmet Binası’na gelen Özdoğan, personel ile bir süre sohbet etti. 442 37 77 nolu hattı arayan vatandaşlara da cevap veren Başkan Özdoğan, “İlçemizde kar yağışının başladığı ilk andan itibaren tüm ilgili personelimizle birlikte sahadayız.

Şu anda kar temizleme çalışmalarımız yüzde 95 seviyesinde. Vatandaşımıza hizmet noktasında birlikte mesai harcadığımız değerli personelimiz ile bir araya geldik. Kar yağışının ardından arkadaşlarımızın gayretleri ile ilçemizde ana yollarda ve caddelerde sıkıntı olmadı. Ara yollar ve bağlarda ki sokakların temizlenmesinin ardından çalışmalarımızı tamamlayacağız. Başkan Yardımcım Ersel Elcuman, Fen İşleri Müdürüm Mustafa Palaz ve tüm belediye personelimize teşekkür ediyorum.” dedi.

ALİ TÜRKASLAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289

banner306