banner257

Hain Saldırının Üzerinden 2 Yıl Geçti

Kayseri’de 17 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştirilen bombalı araç saldırısının üzerinden 2 yıl geçti. 15 askerin şehit olduğu 48 kişinin de yaralandığı saldırının izleri bugün bile kendisini hissettirmeye devam ediyor. Kayserili vatandaşlar bombalı saldırıda şehit düşen askeri minnet ve saygıyla anarken; saldırının sorumlularına ve teröre lanet ediyor.

Hain Saldırının Üzerinden 2 Yıl Geçti

Kayseri’de 17 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştirilen bombalı araç saldırısının üzerinden 2 yıl geçti. 15 askerin şehit olduğu 48 kişinin de yaralandığı saldırının izleri bugün bile kendisini hissettirmeye devam ediyor. Kayserili vatandaşlar bombalı saldırıda şehit düşen askeri minnet ve saygıyla anarken; saldırının sorumlularına ve teröre lanet ediyor.

Kayseri Komando Tugay Komutanlığından izine çıkan er ve erbaşları taşıyan araca yapılan bombalı saldırı unutulmadı. 17 Aralık 2016 Cumartesi günü saat 08:45’te meydana gelen saldırıya yönelik tepkiler devam ediyor. Bombanın patladığı Erciyes Üniversitesi’nin önündeki otobüs durağında toplanan Kayserili vatandaşlar terör saldırısına yönelik  tepkilerini bir kez daha ortaya koydu.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2018, 12:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310