Hayırsever Kurşuncu ailesi Şehir Hastanesine cami yaptıracak

Kayseri Şehir Hastanesi kampus alanı içine Hayırsever Ömer Kurşuncu tarafından yapılacak cami ve müştemilatına ilişkin protokol valilikte törenle imza altına alındı.

Hayırsever Kurşuncu ailesi Şehir Hastanesine cami yaptıracak

Valilik toplantı salonunda düzenlenen protokol imza törenine, Kayseri Valisi Şehmus Günaydın’ın yanı sıra İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, İl Müftüsü Şahin Güven ile hayırsever Ömer Kurşuncu katıldı. Vali Günaydın, törende yaptığı konuşmada, Kayseri’mize kazandırılan bu tür eserlerde emeği geçen herkese teşekkür ederek, ilimizin bu konuda Ülkemize örnek bir şehir olduğunu belirtti.Hayatın her alanında eserlerin kazandırılmasında Kayserili hemşerilerimizin her türlü fedakârlıkta bulunduğunu ifade eden Vali Günaydın, “İlimize cami, okul, sağlık ocakları ve hastane gibi birçok eser kazandırıyorlar. Şehir Hastanemiz de, Cumhurbaşkanımızın “Benim rüya projem” dediği projelerden bir tanesi. Bu hastane sadece Kayseri’mize değil aynı zamanda bölgenin hepsine hitap eden bir hastanemiz. Bu hastanelerin ne kadar önemli olduğu pandemi sürecinde ortaya çıktı. Bu pandemi sürecinde Şehir Hastanemiz ve diğer hastanelerimiz çok büyük mücadeleler verdiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz.” dedi.

Hayırsever Ömer Kurşuncu ise, Kayserili hemşerilerimizin hayır konusunda öncü olduklarını ifade ederek, caminin yapılmasında desteklerini esirgemeyen başta Valimiz Şehmus Günaydın olmak üzere herkese teşekkür etti.

Şeyda CÜCER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310