Hes Kablo, geleceğini masaya yatırdı

Türkiye’nin en büyük kablo üreticisi olan Hes Kablo, geleneksel hale gelen yıllık değerlendirme, istişare ve motivasyon toplantısını bu yıl Bodrum’da gerçekleştirdi.

Hes Kablo, geleceğini masaya yatırdı
Türkiye’nin en büyük kablo üreticisi olan Hes Kablo, geleneksel hale gelen yıllık değerlendirme, istişare ve motivasyon toplantısını bu yıl Bodrum’da gerçekleştirdi. 31 Ağustos- 6 Eylül 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen bayi toplantısında Hes Kablo’nun sektördeki durumu ve geleceği masaya yatırıldı.

Türkiye’nin en büyük kablo üreticisi olan ve İSO 500 listesinde 65’inci sırada yer alan Hes Kablo, geleneksel hale gelen yıllık değerlendirme ve istişare toplantısını bu yıl Bodrum'da gerçekleştirdi. Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, Hes Kablo Genel Müdürü Bekir Irak, üst düzey yöneticiler, yurtiçi ve yurtdışından gelen Hes Kablo bayileri, müşteri temsilcilerinin ve ailelerinin katılımıyla gerçekleştirilen Hes Kablo Bayi Toplantısı 2014’de Hes Kablo’nun bugünü ve geleceği masaya yatırıldı.

Mustafa Boydak, “Amacımız Hes Kablo ailemizi birlikte büyütmek”

Türkiye’nin en büyük kablo üreticisi olarak hammadde alımlarındaki avantajlarıyla müşterilerine standartlara uygun ve kaliteli ürünleri en uygun şekilde sunduklarını belirten Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, “Geçmiş yıllara göre sermayemiz ve karlılığımız artıyor. Bayilerimizin talepleri yerine getiriliyor ve yeni yatırımlarımızla birlikte de bayilik teşkilatımızın daha rahat bir zeminde iş yapacağını düşünüyorum. Hedefimiz ve gayretimiz üretimde kaliteden taviz vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve tüm taleplerin en kısa sürede karşılayarak, Hes Kablo ailemizi hep beraber büyütmek” diye konuştu.
Mustafa Boydak ayrıca, paylaşımlara vesile olmasını nedeniyle organizasyona katılan bayilere teşekkür ederek, geçmiş yılın değerlendirilmesi, beklenti ve taleplerin karşılıklı iletilmesi adına bu tür etkinliklerin çok faydalı olduğunu da belirtti.
 
Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2014, 19:46

ALİ TÜRKASLAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310